KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13038378

nr 1303 8378

Richard Ã…rlin

(f. 1945), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 17/30, oramat löst blad, bladets mått: 70x90 cm

Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:10:02

Richard Ã…rlin

Läs mer om Richard Ã…rlin